Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Alisa Xiao

Telefon numarası : 8617798593971

Naber : +8617798593971

Free call

Petrokimya endüstrisindeki uygulamalar

July 16, 2021

son şirket davası hakkında Petrokimya endüstrisindeki uygulamalar

Petrokimya endüstrisindeki uygulamalar

 

Kullanıcı geçmişi:

 

Petrol sahası denetimi, hareketli, ani ve acil bir endüstridir.Muayene çalışması, doğal çevresel değişikliklerden kaynaklanan boru hattı hasarını, boru hattına insan kaynaklı hasarı, ekipmanın yaşlanmasını ve yardımcı ekipmanın çalışmasını incelemelidir.Petrol sahalarının ölçeği her geçen gün büyüdükçe, petrol sahası denetimleri sürekli olarak iyileştirilmekte ve derinleştirilmektedir.Ekipmanların geleneksel kağıt ve kalem tabanlı denetimlerinin neden olduğu petrol sahalarının potansiyel güvenlik tehlikeleri giderek daha belirgin hale geldi ve aynı zamanda bilgi yönetimi ekipmanının geliştirme gereksinimlerini karşılayamıyorlar.Batı Çin'deki en büyük petrol üretim işletmesi olan Xinjiang Karamay Petrol Sahası, yönetim bilişimi ve standardizasyonu için giderek artan gereksinimlere sahiptir.

 

Uygulama Tanıtımı:

 

A5001 ve A6001'in birkaç üç patlama önleyici mobil akıllı terminalini piyasaya sürdük.Bu terminal ve sistem yönetim platformu, petrol çıkarma ve nakliye boru hattı ekipmanının veri toplamasını ve denetim personelinin iş yörüngesinin gerçek zamanlı izlenmesini ve izlenmesini etkin bir şekilde gerçekleştiren gerçek zamanlı bir denetim yönetim sistemi oluşturur. daha bilimsel ve daha bilimsel çalışır.Verimlilik, petrol sahası yönetimini iyileştirir ve ekipman ve petrol üretiminin güvenliğini garanti eder.

 

 

Su geçirmez, toz geçirmez, düşme testi 1,2 m akıllı terminal uygulama programı sonuçları:

 

1. Eksiksiz kağıtsız inceleme çalışmasını gerçekleştirmek için petrol sahası ekipmanı inceleme verilerini toplayın

 

2. Eksik denetim, kaçırılmış bir denetim meydana gelirse, denetim ekipmanı denetçilere ve yönetim personeline hatırlatmak için derhal alarm verecektir.

 

3. Ekipman denetim sürecinin gerçek zamanlı izlenmesi ve programlanması, denetim sırasının zamanında ayarlanması veya denetim noktalarının artırılması

 

4. Denetlenmesi gereken petrol sahası ekipmanında, denetçilerin coğrafi konum bilgileri, petrol sahası ekipman arızaları, ekipman durumu ve parametreleri kablosuz ağ üzerinden sistem yönetim platformuna geri iletilebilir, böylece yöneticiler belirli durumunu anlayabilir. müfettişler.Ekipmanın çalışmasına hakim olun ve analiz edin ve ardından petrol sahası ekipmanını etkin bir şekilde koruyun

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lj.xiao@zoomsmart.com.cn
+8617798593971
x2254110
1938462657@qq.com
8617798593971